Aktuality- do 6.10.2013:

Aktuality- do 6.10.2013

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... |   další > | na konec >>
06.10.2013 Pardubice : HK Baník Most - ml. dorost

Dne 6. října jsme odehráli druhý zápas v II. dorostenecké lize ČR. V tomto kole se jasně ukázalo, že ještě nejsme připraveni na venkovní vítězství. Soupeř nás předčil v důrazu a trestal naše chyby z rychlých útoků. Ve 20. minutě jsme ještě drželi přijatelný výsledek zápasu 7:8. Bohužel naší nezkušeností přišlo několik chyb, které soupeř potrestal z rychlých. Konec poločasu ukázal, že zatím tým má problémy s herní disciplínou. Místo abychom snížili jsme dvakrát inkasovali a poločas končil nepříznivým výsledkem 11:17. Do II. poločasu jsme vstoupili s tím, že není co ztratit, snížili jsme na rozdíl tří branek, bohužel přišly další technické chyby a soupeř nám odskočil opět na rozdíl 7 branek. Konečný výsledek 22:32 byl pro nás trochu krutý, ale odpovídal poměrům na hřišti. V obraně nám citelně chyběli Blecha a Hrošek. První venkovní zápas nám moc nevyšel a tak je nutné se soustředit na dalšího soupeře z Plzně.

01.10.2013 Program na říjen 2013

05. 10.
MN-302 mini Turnaj v Lovosicích 09:00 (hrálo se)

06. 10.
muži Baník Most – Ml. Boleslav B 17:00 27:33 (15:14)
SH-102 st. žáci Turnaj v Mostě 09:00 (hrálo se)
3. kolo ml. dorost 1.HC Pardubice - HK B Most 15:00 32:22 (17:11)

29.09.2013 HK Baník Most vs. Sokol Vršovice - ml. dorost

Dne 29.9. 2013 sehráli mladí házenkáři HK Baníku Most svůj první zápas v 2. dorostenecké lize ČR. Soupeřem jim byl tým Sokola Vršovic. Před začátkem zápasu oba týmy uctily minutou ticha památku zesnulého vedoucího družstva pana Pokorného. Zápas začal před kulisou stovky diváků, kteří naše dorostence podporovali po celý zápas. Vstup do zápasu byl trochu rozpačitý a do 20. minuty prvního poločasu vždy dokázal soupeř z Vršovic odpovědět na vedení domácích borců (7:7). Až zlepšená útočná fáze Mostu v posledních deseti minutách přinesla poločasové vedení o 7 branek ( přinesla 14:7). Do druhého poločasu Most vstoupil rázně a v 36. minutě to bylo o 10 branek a soupeř byl na odpis. Bohužel přišla slabší 15ti minutovka, ve které soupeř hru vyrovnal a dokázal snížit náskok mosteckých borců o 5 branek na 23:18. Kluci opět zapnuli a během 5ti minut opět soupeři odskočili na rozdíl 9 branek (28:19) a v poklidném závěru si došli pro první ligové body. Celý tým zaslouží superlativu za bojovnost, kterou předvedli. Z hráčů se střelecky dařilo Janu Richterovi, který zaznamenal 12 branek a Josefu Pacalajovi, který přidal dalších 7 branek do sítě soupeře. Dobře se uvedli oba brankaři. Konečný výsledek: 28:22 (14:7)

Hra: 15:1,Osobka 7:3,Shot-out : 1:1
Branky: Brož (3),Zrostlík (1),Vojtela (1),Pros (2),Kudrna (2),Polák (2),Kuliš (2),Žirovnický (1),Roušar (1)

HK Baník Most X Loko Louny
Hra : 10:7,Osobka 3:5, Shot-out: 5:3
Branky: Vojtela (3),Pros (5/1),Macháček (1),Žirovnický (1)

HK Baník Most X Lovosice ,,B,,
Hra : 9:7,Osobka 2:3,Shot-out : 6:6
Branky : Vojtela (4),Pros (2/1),Macháček (1),Polák (1),Kuliš (1)

Hodnocení trenéra:

Musím pochválit celé družstvo od brankářů až po všechny hráče jak bojovali a podporovali ze střídačky své kolegy na hřišti.

Konečně bylo vidět na hráčích, že táhli za jeden provaz a jako tým také sklidili druhé místo na turnaji. Všichni hráči pochopili, že mužstvo nedělá jeden hráč, nýbrž 14 hráčů v týmu.

Hlavní poděkování je všem rodičům, kteří Nás podpořili z hlediště svým skandováním (Fan-klub v čele s pí. Zrostlíkovou)