Aktuality:

Aktuality

<< na začátek | < předchozí   | ... 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ... |   další > | na konec >>
02.03.2014 3. kolo Žákovské ligy ČR - Turnaj v Zubří 2

Do posledního utkání šel Most s vědomím, že jedině výhra nad Libercem mu zajistí jistý postupu. Zápas rozehráli kluci z Mostu velmi dobře a ujali se vedení 3:1. Bohužel v tento moment postihla soupeře malá sportovní tragédie, protože kvůli zranění přišel o svého klíčového hráče. Tým HK Baníku se pak přestal koncentrovat a hra se vyrovnala. Liberečtí se nevzdávali a do poločasu dokázali srovnat na poločasových 6:6. Po přestávce začal Most náporem a po třech minutách vedl 9:6. Opětovný útlum však zapříčinil přetočení skóre na 9:11 a situace začala být kritická. Baníkovci však nesložili zbraně. Lavička podpořila své spoluhráče a semknutý tým od tohoto okamžiku zamířil za vítězstvím. Do konce hrací doby povolil soupeři vstřelit pouze 1 branku a po zásluze zvítězil (16:12). Dva body pro nás znamenaly jasný postup.

V posledním zápase se mezi moravskými týmy odehrálo něco, co nikdo nečekal, a tým ze Zubří velmi překvapivě porazil do té doby suverénní Bystřici o 3 branky. Bohužel tak Liberci zůstal v ruce pomyslný „Černý Petr“ a konec v Žákovské lize.

Brankaři: Balín D., Fojtík J.

Hráči do pole: Bada J., Boula D., Harvan M., Hrošek J., Janásek A., Kašpárek J., Kubal J., Lesař L., Levý V., Podhora R., Pour J., Schichor J.

Trenéři: Bílek A., Verner J., Podhora R.

22.02.2014 Sokol Vršovice : HK Baník Most (8:13) 18:27

V sobotu družstvo mladších dorostenců HK Baníku Most zavítalo do sportovní haly ve Vršovicích. Zápas jsme měli po celou dobu pod kontrolou (poločas 13:8) a nakonec jsme slavili vítězství 27:18. Soupeře se nám podařilo i podruhé v této sezóně porazit a zaslouženě jsem si odvezli dva body. Gratulujeme celému týmu za předvedený výkon..

Sestava: Balín D., Svoboda R., Blecha M., Janásek A., Holub J., Peniška D., Schichor J., Richter J., Hrošek J., Kubal J., Pour J., Grobl T., Vodička V., Smetánka D.

09.02.2014 2. kolo Žákovské ligy ČR

Dne 9. 2. 2014 se naši starší žáci v kompletní sestavě (posíleni o všechny hráče ročníku 99, kteří hrají za ml. dorost - poprvé v této sezóně) zúčastnili 2. kola Žákovské ligy v Kopřivnici. V tomto turnaji jsme se postupně utkaly s týmem Dukla Praha, s Kutnou Horou, s Kopřivnicí a s týmem Karviné. V prvním zápase se naši žáci se soupeřem drželi do poločasu, postupem času, ale Dukla získala převahu a zaslouženě zvítězila o 7 branek (10:17). Ve druhém zápase naopak naši hráči splnili vše co měli a po zásluze přehráli tým Kutné Hory 18:10 (11:3). Ve třetím zápase naši hráči narazili na tým Kopřivnice a ve vyrovnaném zápase, ve kterém až do 17 minuty 2. poločasu vedli, nakonec odešli poraženi o jedinou branku 13:14. V posledním zápase naši hráči opět poměřili síly s jedním z nejlepších žákovských celků a po zásluze odešli poraženi 11:19 (6:9).

Tým bohužel střídá velmi dobré okamžiky s horšími a tak je těžké se vyrovnat nejlepším týmům ČR. Ve 3. kole se utká 16 nejlepších týmů z celé ČR ve 4. turnajích. Doufáme, že se kluci s tlakem vyrovnají a bude se jim dařit. Po dvou moravských anabázích bychom chtěli 3. kolo uspořádat u nás v Mostě.

Sestava: Balín D., Fojtík J., Schichor J., Janásek A., Kubal J., Pour J., Hrošek J., Bada J., Harvan M., Levý V. a Lesař L.