Aktuality:

Aktuality

<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... |   další > | na konec >>
19.10.2014 HK Baník Most po pěti kolech bez porážky

V neděli dne 19. 10. 2014 proběhlo ve sportovní hale v Mostě 5. kolo 2. dorostenecké ligy. HK Baník Most se utkal s posledním celkem tabulky. Před zápasem jsme hráče upozornili, aby soupeře zbytečně nepodcenili a hráli svou hru se zaměřením především na obrannou činnost. Začali jsme trochu vlažně a tak v 10. minutě na ukazateli svítil stav 4:2. Hráči i brankař se pomaleji dostávali do tempa přesto skóre začalo narůstat v neprospěch soupeře. Nutno podotknout, že soupeř disponoval mladými hráči, kteří nebyli schopni se prosadit proti naší kompaktní obraně. V průběhu 1. poločasu se na hřiště dostala celá lavička. O poločas na tabuli svítil stav 19:3 a tak největším soupeřem Mostu byla vlastní herní disciplína. Ve druhém poločase jsme hráče rozdělili na dvě zhruba stejně silné party a po 15 minutách je prostřídali. Na konci zápasu svítil na ukazateli skóre stav 34:6. Velmi spokojeni jsme byli především v obranné fázi, kdy jsme soupeři nedali velký prostor ke skórování. Soupeři chceme poděkovat za zápas a popřát mu ať se mu v 2. dorostenecké lize daří v dalších zápasech.
Sestava: Balín, Schichor (3), Grőbl (1), Hrošek (3), Pour (4), Kubal (6), Slavík (4), Levý (1), Jirátko (4), Boula (4), Podhora (1), Svoboda (1), Lesař (2) a Richter.
Trenér: J. Verner , Vedoucí družstva: V. Kul

19.10.2014 Turnaj starších žáků v Lounech

Ke třetímu turnaji jsme zajížděli na palubovku Loun plni očekávání a po turnaji v Lovosicích, kde jsme předvedli parádní výkon, který nás navnadil do tohoto turnaje. Bohužel hned první zápas proti oslabenému týmu z Loun, nás posadil tvrdě na zem. Kluci pod dojmem snadného vítězství, přestali hrát a základní sestava prohrála poločas ostudným výkonem i rozdílem. Do druhé půle jsem je do hry už nepustil a na hřiště poslal kluky, kteří se proti silným týmům na hřiště dostanou jen málo (5:21).
V dalším zápase nás čekal tým Ústí nad Labem, klukům ze základní sestavy jsem dal nůž na krk a poslal je na hřiště s tím, že mají jen 4 minuty na vstřelení čtyř a více brankového rozdílu. Pokud nebudu spokojen už si na turnaji nezahrají. Úkol nakonec splnili a za stavu 6 : 1 jsem je v páté minutě vystřídal. Kluci z lavičky pak zápas dovedli k pohodlnému vítězství.
Poslední zápas nás čekal o druhé místo, zajišťující baráž o žákovskou ligu, s mužstvem z Lovosic. Bylo vidět že Lovosice se na nás velmi pečlivě připravili a s naší momentální herní nemohoucností, budeme mít problém. Zápas byl celkem vyrovnaný, až ke konci se Lovosice utrhly na 3 brankový rozdíl. V závěru se klukům velkou bojovností podařil srovnat na konečných 16:16.

16.10.2014 Co nás čeká tento víkend?

18. 10. 2014 Přípravka a mini 4+1 na turnaji v Ústí (Odjezd 7:30 od haly)

19. 10. 2014 Starší žáci na turnaji v Lounech (Odjezd 8:00 od haly)

19. 10. 2014 Podkrušnohorská liga 6+1 (Turnaj v Mostě od 7:30 hod)

19. 10. 2014 HK Baník Most : Chrudim (2 dorostenecká liga ČR od 15:00)

11.10.2014 Sokol Šťáhlavy : HK Baník Most 25:28 (15:14)

Dne 11. 10. 2014 nastoupili dorostenci HK Baníku Most na hřišti vedoucího týmu Sokola Šťáhlavy. Nástup do zápasu se nám moc nepovedl a soupeř téměř celý poločas vedl o 1 až 2 branky. Bohužel se nám příliš nedařilo eliminovat levou spojku a postupně se na ní vystřídali tři hráči. Poločas tak končil za stavu 14:15 pro domácí. Druhý poločas začal obdobně jako první a týmy se drželi na rozdílu maximálně 1 branky. Zápas se začal lámat kolem 15 minuty druhé půlky, kde jsme se dokázali odpoutat od soupeře na rozdíl 3 branek. Zlepšila se obrana nejlepšího hráče soupeře díky "osobce" a i když se začala prosazovat druhá spojka soupeře na výkon Mostu to nestačilo. Konečný výsledek tak byl 28:25 pro tým Mostu. Most tento zápas vyhrál díky lepší fyzické konstituci a vyrovnanějšímu týmu. Přesto musím pochválit soupeře, byli dobře připravení a bylo těžké je porazit. Díky výhře Most poskočil na první místo a zůstává jediným týmem, který má po 4. kolech plný počet bodů.
Sestava: Balín, Fojtík, Schichor (5), Richter (7), Kubal (7), Pour (5), Blecha, Grobl(2), Lesař(2), Levý, Boula, Podhora, Slavík, Svoboda.
Realizační tým: Trenér J.Verner, Asistenti Smola M. a D. Kubeš.