Aktuality:

Aktuality

<< na začátek | < předchozí   | ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |   další > | na konec >>
09.11.2013 Liberec handball vs. HK Baník Most 17:21 (10:8)

Mladší dorost zajížděl na hřiště celku Liberce (6), který byl po šesti odehraných kolech o jedno místo před Mostem (7). Čekali jsme vyrovnaný průběh, který se v první polovině zápasu potvrdil. Bohužel díky naší střelecké indispozici nám soupeř odskočil v poločase na dvě branky (10:8). Zlepšená obranná činnost ve druhé půlce a vyšší procento proměňování šancí nám v zápase přineslo brzké vyrovnání (v 37. minutě jsme již vedli 12:11). Rozhodující nástup přišel kolem 45. minuty, kdy jsme soupeři odskočili na 3 branky 18:15. V dalším průběhu jsme si již náskok pohlídali a zápas dovedli do vítězného konce 21:17 pro HK Baník Most. Díky výhře jsme se posunuli na průběžné 6. místo s dvoubodovou ztrátou na tým Třeboně, která má odehráno o kolo více.

Slova trenéra J. Vernera: To co se nám nepodařilo v minulém kole v Třeboni (prohra o branku 18:19), se povedlo v Liberci. Tým měl morální sílu otočit nepříznivý výsledek a po dobrém výkonu ve druhé polovině zápasu zaslouženě zvítězil. Zajímavostí je, že se Most může pyšnit po 7. odehraných kolech druhou nejlepší obrannou ze všech celků a to se jedná o nejmladší tým v soutěži.

Nejlepší střelci Mostu: Richter 8, Pacalaj 4, Schichor 4., Pour 2.

09.11.2013 4. turnaj Podkrušnohorské ligy 6+1 - Dukla Praha

V hale Dukly Praha předvedlo družstvo Mostu excelentní výkon a suverénně zvítězilo bez ztráty bodu. Lovosice poprvé na podzim 2013 prohrály a tak boj o medailové umístění bude ještě jistě zajímavý. O druhé místo v turnaji svedla Dukla s Lovosicemi vyrovnaný souboj se šťastnějším koncem pro Lovosice. Žatec porazil Louny a má na konci tabulky nyní stejný počet bodů. V příštích turnajích bude zajímavé, jak Dukla a Lovosice dokáží ubránit nejlepšího střelce soutěže – Vojtelu z Mostu. Jeho vedení v tabulce střelců je impozantní.

19.10.2013 Turnaj v Mostě - mini 6+1

Dne 19.10. pořádal HK Baník Most domácí turnaj v rámci mini žáků Podkrušnohorské ligy. Zúčastnily se ho všechny týmy - Lovosice, Dukla Praha, Louny, Žatec a pořádající Most.

Mostečtí mladíci hrající konečně v plné sestavě, odehráli až na zápas s Lovosicemi pěkné zápasy a dokázali svoji sílu. V zápase s Lovosicemi naše kluky zaskočila osobní obrana, na našeho nejlepšího hráče (i nejlepšího hráče PL ligy) Jirku Vojtelu, se kterou se nedokázali vyrovnat. Je to škoda, protože jinak na soupeře z Lovosic herně mají. Je to ale dobrá zkušenost, kterou musíme na trénincích vzít v potaz. Po zásluze Most obsadil na turnaji 2. místo a já jako trenér jsem byl s kluky moc spokojen.

19.10.2013 Bělá pod Bezdězem vs. HK Baník Most - 18:27

V pátém kole II. dorostenecké ligy ČR dne 19. 10. 2013 vycestoval HK Baník Most do Bělé pod Bezdězem. Jednalo se o souboj týmů z druhé poloviny tabulky. Most v té době byl na 8. místě a Bělá na posledním 11. místě. Dal se očekávat vyrovnaný souboj o důležité body. Zápas začal a soupeř se po celý první poločas držel na dohled Mostu (10:11). Ve druhém poločase kluci ještě přitvrdili obranu, podařilo se vstřelit několik branek z rychlého útoku a tak ve 40. minutě jsme vedli o 6 branek. S přehledem jsme pak dovedli zápas do vítězného konce 27:18.

Střelecky se dařilo Richterovi a Blechovi. Celý tým pak zaslouží absolutorium za 2. poločas. Především potěšila dobrá obraná činnost a zlepšený výkon brankaře. V zápase skórovalo celkem 10 hráčů, což je velmi potěšitelné.