- Zápas mini 6+1 s mini DHK 9.30-9.50 (2x10 min)

- 5:7 prohození brankářů 9.55-10.15 (2x10 min)

- 5:6 prohození brankářů 10.20-10.40 (2x10 min)

- Zápas ml.ž. s ml.ž. DHK 10.45-11.05 (2x10 min)

- 7:9 prohození brankářů 11.10-11.30 (2x10 min)

- 7:8 prohození brankářů 11.35-11.55 (2x10min)

- Zápas st.ž. s st.ž. DHK 12.00-12.20 (2x10 min)

- 9:10 prohození brankářů 12.25-12.45 (2x10min)

- Trenéři 4+1 : All stars děti 6+1 12.50-13.20 (2x15 min)

- Trenéři 4+1 : rodiče 13.25-13.55 (2x15 min)

Vyhodnocení + posezení občerstvení 14.00-16.00

08.12.2013 Kvalifikace Žákovské ligy

Dne 8. 12. 2013 se starší žáci HK Baníku Most, v sezoně poprvé v kompletní sestavě (šest hráčů ročníku 1999 již pravidelně hraje u družstva ml. dorostu), zúčastnili kvalifikačního turnaje o postup do Žákovské ligy ČR.

Postupně jsme se utkali s Lokomotivou Louny, TJ JM Chodov a TJ Lokomotivou Vršovice. Hrálo se o 3 postupová místa, systémem každý s každým 2 x 15 minut. V prvním zápase kluci narazili na našeho regionálního soupeře a po zásluze jej díky dobré obraně přehráli. Výhra 17:11 byla zasloužená. Most v tomto zápase ani jednou neprohrával. Střelecky se dařilo hráči Lesařovi a Hroškovi. Ve druhém utkání jsme narazili na TJ JM Chodov a po poločase 9:3 jsme zvítězili 17:9. Velice dobře zde zahrál hráč Schichor, který konto soupeře zatížil 7 brankami. V posledním zápase již Baník hrál bez dvou hráčů základní sestavy, kteří zůstali na divácké tribuně. Přesto jsme tým Vršovic jasně přehráli 22:6 po poločase 14:1. V tomto zápase dostali prostor všichni hráči z lavičky a naši důvěru nezklamali. Most tak po roce opět bez problémů postoupil do Žákovské ligy ČR.

Sestava:
Brankaři: Balín, Fojtík

Schichor 10, Hrošek 8, Lesař 8, Kubal 5, Slavík 5, Bada 4, Pour 4, Boula 3, Podhora 3, Strauss 3, Janásek 2, Kašpárek 1, Levý 1, Fojt 0

01.12.2013 HK Baník Most vs. TJ Loko České Budějovice 30:24 (15:7)

V neděli sehráli mladší dorostenci další domácí zápas s týmem TJ Loko České Budějovice. Soupeř byl před tímto zápasem o 2 body před námi. V prvním poločase jsme sehráli vynikající partii a po 30 minutách svítil stav 15:7. Tým plnil maximálně domluvené věci a především obranná činnost byla opět nadstandardní. V útoku se dařilo Richterovi, který byl k neudržení. Bohužel ve druhém poločase přišel určitý herní útlum a v 50. minutě byl stav 24:20. Soupeř v této fázi hrál osobní obranu na dva hráče. V tuto chvíli vzal na sebe tíhu odpovědnosti hráč Schichor a ve hře jeden na jednoho vstřelil v posledních 10 minutách 5 branek. Svoje si odehráli i další hráči a tak jsme mohli opět oslavit zisk dvou bodů.

Sestava:

Vodička, Balín, Grobl (1), Richter (10), Smetánka (3), Peniška (3), Kubal (3), Levý, Hrošek (1), Pour, Schichor (9), Janásek.

24.11.2013 O Pohár města Mostu

Ve dnech 22 - 24. 11. 2013 proběhl turnaj mladších a starších žáků. V každé kategorii se utkalo 7 týmů systémem každý s každým.

V obou kategoriích žáků jasně dominovala družstva Dukly Praha a zaslouženě si odvezla obě první místa. Celkové pořadí týmů bylo: