Aktuality:

Aktuality

<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... |   další > | na konec >>
08.11.2014 Kutná Hora : HK Baník Most (12:12) 22:28

V sobotu mostečtí házenkáři zavítali v rámci 2. dorostenecké ligy ČR do zručského exilu, kde Kutná Hora hraje své domácí zápasy. Před začátkem zápasu se vyskytly drobné problémy se zápisem a tak zápas začal s drobným zpožděním. Mostečtí vstoupili do zápasu velmi dobře a během 2 minut vedli o dvě branky. Pak pod dojmem, že se asi soupeř porazí sám a díky ukvapené střelbě jsme nechali soupeře vyrovnat zápas. Od té doby se domácí díky bojovnosti drželi a nenechávali hosty jít do výrazného vedení. Dokonce poločasu se hrála vyrovnaná házená především díky nepřesné střelbě Mostu. O úpornosti hry v prvním poločase deklarují dvě červené karty a poločasový výsledek 12:12. V poločase jsme hráče dost razantně upozornili na hru soupeře a do středu obrany jsme postavili J. Hroška, který díky svým rychlostním parametrům „vymazal“ střední spojku soupeře v dalším průběhu zápasu. Soupeř od začátku 2. poločasu nestíhal a během 15-ti minut jsme si dokázali vybudovat 9 brankový náskok. Opět jsme prostřídali hráče z lavičky a zápas jsme v klidu dotáhli do vítězného konce 28:22.
Sestava: Vodička, Richter (2), Schichor (7), Karlovec (6), Kubal (2), Pour (6), Hrošek (3), Gröbl (1), Blecha (1), Levý, Lesař, Sýkora.

Trenér: Verner J, Vedoucí družstva: Kubeš D.

28.10.2014 Turnaj v Mostě - ml. dorost B

Tabulka - podzimní část soutěže ml. dorost - HK Baník Most B

Z V R P skóre B
1 HK B Most 12 9 0 3 217 : 145 18
2 Liberec 12 7 0 5 227 : 181 14
3 Česká Lípa 12 2 0 10 128 : 246 4

Dne 28. 10. 2014 sehrál HK Baník Most B soutěžní turnaj v rámci ml. dorostu B. Tým všechny 4 zápasy v turnaji č. 5 a 6 vyhrál v poměru:
Most B: Č. Lípa 26:8, 27:9
Most B: Liberec B 22:14, 22:17

Nejlepším střelcem Mostu je po třech dvojkolových turnajích starší žák Matěj Harvan se 40 brankami.

Sestava Mostu: Balín, Pour, Hrošek, Lesař, Levý, Boula, Kubal, Podhora, Slavík, Jirátko, Kašpárek a Harvan.

26.10.2014 HK Baník Most : Liberec (17:14) 37:27

6. kolo 2. dorostenecké ligy ČR svedlo k sobě dva soupeře z vrcholu tabulky. HK Baník Most hostil v domácím prostředí čtvrtý celek, tým Liberce. Soupeř bohužel z důvodu zranění přicestoval bez dvou hráčů základní sestavy. V úvodu se Most ujal vedení a především díky nepřesné střelbě se nedokázal odpoutat od soupeře na více jak dvě branky. Hrála se rychlá házená a v období mezi 20 - 25 minutou se soupeři přetahovali o vedení (13:13). Naštěstí se nám v posledních minutách podařilo soupeři odskočit na rozdíl 3 branek a díky tomu jsme vyhráli 17:14 poločas. Ve druhé půli jsme zpřesnili hru, lépe zakončovali a díky vysunuté obraně soupeře se nám dařilo zakončovat z bezprostřední vzdálenosti. Do 15. minuty 2. poločasu jsme zlomili odpor soupeře a odskočili na rozdíl 8 branek. Mohli jsme tak prostřídat celý tým a tak si mohli tento zápas užít i hráči ze střídačky, kteří se odměnili velmi solidním a koncentrovaným výkonem. Konečný stav 37:27.
Sestava: Balín, Vodička, Schichor (7), Pour (8), Kubal (7), Hrošek (5), Richter (4), Lesař, Gröbl (2), Levý, Blecha, Svoboda (1), Podhora (2), Boula (1).
Trenér: J.Verner, Vedoucí družstva: Kubeš D.

20.10.2014 Pozvánka na neděli

Tuto neděli dne 26. 10. 2014 chceme pozvat všechny fanoušky a rodiče na zápas s týmem Liberce od 15:00 hod ve sportovní hale v Mostě. Jedná se o velmi důležitý zápas a přímý souboj o čelo tabulky.